Anasayfa  
  Özbal Çelik  
  Laboratuvar  
  Kurumsal  
  Yatırımcı İlişkileri  
  İnsan Kaynakları  
  Kalite  
  Üretim  
  İletişim  
  Medyada Özbal  
Kalite Kontrol
    Özbal Çelik Boru, hammadde de sacdan başlayarak, kaynakta kullanılan tel ve tozun seçimi ile devam eden ve sonunda bütün üretim aşamalarının dahil olduğu boru sevkiyatına kadar giden bir kalite kontrol sistemine sahiptir. Bu sistem, tamamen bilgisayar ortamında bir ağ üzerinde SAP uygulaması olarak yönetilerek mümkün mertebe insan hatası faktöründen arındırılmıştır.

    Özbal Çelik Boru kurmuş olduğu entegre yönetim sistemleri ile (Kalite ISO 9001:2008, Çevre ISO 14001:2004, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği OHSAS 18001:2007) pazarındaki rekabette her zaman önde olmayı amaçlamıştır.Kalite kontrol Özbal Çelik Boru'nun vazgeçilmez bir unsuru olup, müşteri istekleri ve ilgili standartlar dahilinde yapılması gereken test ve kontroller büyük bir titizlikle en modern ölçme ve test cihazları kullanılarak gerçekleştirilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. 
    
    Kalite Kontrol işlemleri üretiminden bağımsız olarak ve üst düzey yönetime bağlı Kalite Kontrol Departmanınca yürütülür.Kalite Kontrol faaliyetlerimiz dört ana grupta gerçekleştirilmektedir;


Mail Bülteni
Özbal Çelik Boru ile ilgili yeniliklerden haberdar olmak için lütfen mail bültenimize mail adresinizi ekleyiniz..